סרפינה: אור מבין הצללים

סרפינה - אור מבין הצללים

פרטים

מאת: רייצ'ל הרטמן

תרגום: קטיה בנוביץ'

עמודים: 471, ללא ניקוד

שנת הוצאה לאור: 2016

סרפינה היא נערה מוזיקאית בחצר הארמון של ממלכת גוֹרֶד: עולם בו חיים יחד בני אדם ודרקונים תחת הסכם שלום קר ושברירי. בהיותה בת תערובת, חצייה אנושית וחצייה בת דרקונים, היא נאלצת להסתיר את זהותה האמיתית מחשש לחייה. אך היא מוצאת עצמה בלב משבר המאיים להפר את האיזון העדין בין שני המחנות.

כשפורצת מלחמה בין בני האדם והדרקונים, יוצאת סרפינה לחפש את אלה הדומים לה, וביחד עליהם להחזיר את השלום על כנו בשיטות לא רגילות. בדרכה נרדפת סרפינה הן על ידי דרקונים צמאי דם והן על ידי בני אדם בוגדניים המשתפים איתם פעולה. אך האויבת המסוכנת ביותר היא דרקונית־למחצה נוספת, המסוגלת להתגנב אל מוחם של אנשים ולהשתלט עליהם. על סרפינה לקבל החלטה אמיצה: האם להיאחז בחייה הישנים, או לאמץ גורל חדש, מלא עוצמה, אך מעורפל?

סרפינה: אור מבין הצללים הוא החלק השני והאחרון בסדרת הפנטזיה עתירת השבחים של רייצ'ל הרטמן. הסדרה סחפה מיליוני קוראים ברחבי העולם, שהוקסמו מהשילוב של רומן פנטזיה עמוק ומורכב, מותחן מרתק וסיפור התבגרות מעורר השראה. הוא ניצב ברשימת רבי המכר של 'הניו יורק טיימס' וזכה בפרסים רבים.

לחלק הראשון – עם בוא הדרקונים

מן הביקורות:

"העלילה מורכבת, התפניות מפתיעות והדמויות עמוקות, בעלות לב ונשמה… זהו סיום מרהיב ומספק לאפוס הנפלא של הרטמן." – בוקליסט

"הרטמן ממשיכה לבנות עולם כה מדוקדק ועשיר, ולעשות זאת בכתיבה כה סוחפת, שקשה להאמין שמדובר בעולם דמיוני. פנטזיית הדרקונים מעולם לא המריאה גבוה יותר." – קירקוס ריוויו

סרפינה - אור מבין הצללים

תגובה אחת בנושא “סרפינה: אור מבין הצללים

  1. פינגבאק: סרפינה: עם בוא הדרקונים - הרפתקה

השאר תגובה